Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 42
Listelenen Ürün Sayısı : 42
Karadeniz kuyumculuk olarak özel günleriniz de pırlanta model ürünlerimiz ile siz değerli müşterimizin yanında yer almaktan mutluluk duymaktayız. Pırlanta ürünlerimiz ile gözleri kamaştıracak bir güzelliğe ne dersiniz?

Tüm kadınların takı koleksiyonlarında bulundurmak istediği ve severek kullandığı pırlanta modellerimize kredi kartlarına sunduğumuz taksit avantajıyla sahip olabilme şansınız bulunmaktadır. Pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta bileklik çeşitlerimizle tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mutluluğunuzu Karadeniz kuyumculuk pırlanta modelleri ile taçlandırarak tüm sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu edebilir onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Tüm siparişlerinizde pırlanta ürün sertifikaları ve garanti belgeleri de sizlere teslim edilmektedir. Bunların yanı sıra aldığınız tüm takı çeşitlerinin yanında hediye olarak popsockets gönderimi sağlanmaktadır.

Birbirinden şık ve zarif pırlanta modellerimizle en özel anlarınızı kutlayabilir veya hayatınızı değiştirecek cevaplara adım atabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleriyle...


Tüm Pırlanta modellerimiz en şık ve zarif halleriyle stoklarımızda. Pırlanta kolye, bileklik, setler, yüzük, küpe ve pırlanta bileziklerle özel günleriniz daha mutluluk verici.

Sevgililer Günü Pırlanta Kolye

Sevgililer günü hediyeleriniz için alabileceğiniz en güzel pırlanta kolye çeşitlerimiz ile özel günlerinizi taçlandırmaya devam ediyoruz. Pırlanta kolye ve altın kolye modellerimiz ile sevdiklerinizi mutlu edeceğiniz, kendilerini özel ürünler ile değerli hissetmelerini sağlayacağınız tüm modellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. 

Karadeniz kuyumculuk olarak en önemli günleriniz de sizlerin yanında olmaktan mutluluk duymaktayız. Sevgililer günü hediyeleriniz için seçeceğiniz kolye modellerimiz şık kutularda ve dilerseniz not kartı eklemesi yapılarak tarafınıza gönderimi yapılmaktadır. Ayrıca kurye gönderimlerinde tüm ürünlerimiz sigortalı bir şekilde tarafınıza teslim edilmekte ve yanında Karadeniz kuyumculuk müşterilerine özel popsockets hediye gönderimi de sağlanmaktadır.

Sevgililer Günü Pırlanta Bileklik

Müşterilerimizin tüm özel günlerinde yanında olduğumuz gibi sevgililer gününde de tüm sevdikleriniz için özel işçilikler ile üretilmiş pırlanta bileklik modellerimiz ile sizleri hediye arama derdinden kurtararak hediye tercihlerinizi bizden yana kullanmanıza yardımcı oluyoruz. Sizlere sunmuş olduğumuz avantajlar ile önemli günlerde bütçenizi sarsmadan alışveriş yapabilmeniz için imkânlar sağlıyoruz. 

Ayrıca kurye yöntemi ile tercih ettiğiniz tüm ürünlerimizi sigortalı bir şekilde tarafınıza güvenle ulaşmasını sağlayarak sertifikası ve garanti belgesi ile sizlere teslim ediyoruz. Ürünlerimizin yanına dilerseniz sevdikleriniz için yazdırmak istediğiniz not kartlarını ürünlerimizin şık kutularının içerisine yerleştirme şansımız da bulunmaktadır. Nakit alım gerekleştirmek istemeyen birçok müşterimiz için kredi kartlarına taksit avantajları sunarak bütçenizi zorlamadan altın takı çeşitlerinden satın alabilmenize imkân sunuyoruz.

Sevgililer Günü Pırlanta Yüzük

Sevgililer günü Pırlanta Yüzük hediye arayışlarında iseniz sevdikleriniz için en uygun fiyatlı Pırlanta Yüzük modellerimiz ile kaliteli ürünlerimizi hizmetinize sunmuş bulunmaktayız. Görenlerin gözlerinin kamaşacağı tasarım Pırlanta yüzük modellerimiz ile farklılığı ve şıklığı bir arada sunmuş bulunmaktan büyük mutluluk duymaktayız.

Tüm özel günleriniz için sevdiklerinizi mutlu edecek ve özel olduğunu bir kez daha hissettirecek pırlanta takı modellerimiz ile unutulmaz bir hediye tercihin de bulunacağınızdan emin olabilirsiniz. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız her ürün kurye teslimatını tercih ettiğiniz müddetçe sigortalı bir şekilde tarafınıza teslimi sağlanacaktır. Ayrıca tüm siparişlerinizin yanında telefonlarınız için popsockets hediye gönderimi de tarafınıza sağlanacaktır.

Sevgililer Günü Pırlanta Küpe

Sevgililer günü hediyesi olarak alışılmış hediyelerin dışına çıkıp farklı hediyeler almayı düşünüyorsanız Karadeniz kuyumculuk olarak sizlere pırlanta küpe çeşitlerimizden almanızı tavsiye etmekteyiz. Tüm ürünlerimiz kaliteli ürünler ve deneyim sahibi eller de işlenip sizlere takdim edilmektedir. Sizlere sunmuş olduğumuz taksit avantajlarımız ile bütçenizi sarsmadan hediye alabilme imkânı sağlamaktayız. 

Bunların yanı sıra ürünlerimizin garanti belgelerini de sizlere vererek ömür boyu garanti imkânı sunarak her zaman müşterilerimize destek olduğumuzu bilmenizi isteriz. Ciddi yıpranmalar söz konusu olmadığı müddetçe ömür boyu garanti kapsamında ürünlerinizi yenileme şansımız bulunmaktadır. Ayrıca tüm pırlanta küpe çeşitlerimiz de Karadeniz kuyumculuk müşterilerine özel popsockets hediye gönderimi sağlamaktayız. 

Pırlanta Yüzük

Pırlanta yüzük modellerimiz de her bütçeye uygun karat seviyeleri ayarlanarak muhteşem güzellikte işlenmiş tasarım pırlanta yüzük modellerimiz bulunmaktadır. Tasarım olarak dizayn edilen pırlanta ürünlerimiz sertifikalı ve garanti belgeleri ile gönderilmektedir. Hediye olarak gönderim sağlamak istiyorsanız kurye için belirtmiş olduğunuz adrese sigortalı bir şekilde gönderimi sağlanmaktadır.

Ayrıca dilerseniz hediye ürününüzün yanına not kartı ekletme şansınız da bulunmaktadır. Karadeniz kuyumculuk satın alınan tüm takı çeşitlerinin yanına popsockets hediye gönderimi yaparak müşterilerine değer katmaktadır. Uygun bütçeler de alışveriş yapabilmeniz adına tüm kredi kartlarına taksit seçenekleri de sağlamaktadır. Tüm özel günleriniz de pırlanta yüzük ve tüm pırlanta takı çeşitlerimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız.

Pırlanta Kolye

Pırlanta kolye takı çeşitlerimiz özel tasarım olarak dizayn edilmektedir. Karat seviyeleri her bütçeye göre tasarlanmış olan pırlanta modellerimiz, sevdiklerinize özel günleriniz için alabileceğiniz birçok model çeşitliliği ile tasarlanarak hizmetinize sunulmuştur. Tüm pırlanta takı çeşitlerimizi dilerseniz mağazalarımızdan temin edebileceğiniz gibi Karadeniz kuyumculuk internet sitemiz üzerinden de satın alma işlemini gerçekleştirerek tarafınıza kurye ile gönderimini isteyebilirsiniz.

Kurye ile tarafınıza teslim edilen ürünler sigortalanarak tarafınıza ulaştırılacaktır. Şık tasarım kutuları ile tarafınıza gönderimi sağlanacak olan tasarım pırlanta kolye ürünlerimizin yanına dilerseniz sevdikleriniz için özel not kartı yazdırma şansınız da bulunmaktadır. Ayrıca kıymetli müşterilerimiz için hediye olarak telefonlarınız da kullanacağınız popsockets gönderimi de sağlamaktayız.

Pırlanta Bileklik ve Pırlanta Bilezik

Karadeniz kuyumculuk olarak sektörde tasarım Pırlanta üzerine öncü sayılan firmalar arasında yer almaktayız. Sizler için en özel olan tüm anlarınızda ürünlerimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk ve onur duymaktayız. Tüm özel günlerinizde ürünlerimiz ile sevdiklerinize değer katmayı ve her daim kendilerini özel hissetmelerini sağlamayı misyonumuz kabul etmiş bulunmaktayız.

Tasarım pırlanta bileklik ve tasarım pırlanya bilezik ürünlerimizi dilerseniz özel olarak dizayn ettirebileceğiniz gibi daha önceden özel olarak dizayn edilerek satışa sunulmuş ürünlerimizi de seçerek sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Karadeniz kuyumculuk olarak müşterilerimizi her daim düşünmekte olduğumuz için pırlanta takı alışverişlerinde tüm kredi kartlarına özel taksit avantajları da sunmaktayız.

Pırlanta Setler

Karadeniz kuyumculuk olarak pırlanta set modellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Sizler için en özel sayılan günlerde ürünlerimiz ile gönülleri fetih etmeye devam etmekteyiz. En özel ve en güzel şahsına münhasır tasarım pırlanta set ürünlerimiz ile sizleri ve sevdiklerinizi özel hissetmenizi sağlamaktayız. Karadeniz kuyumculuk olarak dilerseniz tasarım olarak da pırlanta set dizayn ettirebilme imkanını siz değerli müşterilerimize sunmaktayız.

Ayrıca kurye talepleriniz de tüm ürünlerimizi sigorta güvencesi ile sizlere ulaştırmakta, seçmiş olduğunuz ürünün sertifikası ve garanti belgesi ile size teslimi sağlanmaktadır. Ayrıca tüm alışverişlerinizde kredi kartlarına özel olarak sunulan taksit avantajlarımızdan da yararlanma hakkınız bulunmaktadır. Pırlanta set ve diğer tüm takı çeşitlerimizin yanında siz değerli müşterilerimize hediye olarak popsockets gönderimi de sağlamaktayız.


karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

PIRLANTA Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın