Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 29
Listelenen Ürün Sayısı : 29
Karadeniz kuyumculuk olarak özel günleriniz de pırlanta model ürünlerimiz ile siz değerli müşterimizin yanında yer almaktan mutluluk duymaktayız. Pırlanta ürünlerimiz ile gözleri kamaştıracak bir güzelliğe ne dersiniz?

Tüm kadınların takı koleksiyonlarında bulundurmak istediği ve severek kullandığı pırlanta modellerimize kredi kartlarına sunduğumuz taksit avantajıyla sahip olabilme şansınız bulunmaktadır. Pırlanta yüzük, pırlanta kolye ve pırlanta bileklik çeşitlerimizle tüm sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Mutluluğunuzu Karadeniz kuyumculuk pırlanta modelleri ile taçlandırarak tüm sevdiklerinizi özel günlerinde mutlu edebilir onlara ne kadar özel olduklarını bir kez daha hatırlatabilirsiniz. Tüm siparişlerinizde pırlanta ürün sertifikaları ve garanti belgeleri de sizlere teslim edilmektedir. Bunların yanı sıra aldığınız tüm takı çeşitlerinin yanında hediye olarak popsockets gönderimi sağlanmaktadır.

Birbirinden şık ve zarif pırlanta modellerimizle en özel anlarınızı kutlayabilir veya hayatınızı değiştirecek cevaplara adım atabilirsiniz. Kredi kartına taksit seçenekleriyle...

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

PIRLANTA Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın