Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 56
Listelenen Ürün Sayısı : 56
Taşlı bileklik modellerimiz özel günleriniz de sevdiklerinize alabileceğiniz muhteşem zarifliğe sahip tasarım altın takı türlerinden bir tanesidir. Karadeniz kuyumculuk olarak tüm tasarımlarımız da zarifliği ve şıklığı ön planda tutarak siz değerli müşterilerimizin memnuniyetini ön plana çıkarmaktayız. 

Ayrıca tüm müşterilerimize bizlerden aldıkları ürünlerin yanında popsockets hediye gönderimi yapmaktayız. Altın takı alışverişleriniz de nakit alım yapmak istemeyen müşterilerimiz için kredi kartlarına taksit avantajları sunarak sizlerin alışverişlerini kolaylaştırmaktayız. Web sitemiz üzerinden yapacağınız alışverişlerinizi dilerseniz mağaza teslimi olarak alabileceğiniz gibi kurye yolu ile de sizlere teslim edilmesini talep edebilirsiniz. Tüm ürün gönderimlerimiz de teslimat sırasında bir sorun oluşmaması adına ürünlerimizi sigortalı bir şekilde sizlere teslim edilmesini sağlıyoruz. 

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Taşlı Bileklik Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın