Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 67
Listelenen Ürün Sayısı : 67
Yıllardır kadınların vazgeçilmez aksesuarı olan halka küpeler şimdi çok daha modern çizgilerle takı koleksiyonumuzun başköşesinde yerini aldı. Şıklığınızı Karadeniz Kuyumculuk'un ışıltılı halka küpeleri ile tamamlarken siz kadınlarımızdan ilham aldığımızı unutmayın.

Zarifliğin sembolü halka küpe koleksiyonumuz her zaman en güncel modelleri içermektedir. Baş döndürücü halka küpeler dünden bugüne, bugünden yarına tüm kadınların favori takısı olmaya devam etmektedir. Her biri diğerinden daha şık ve güzel halka küpe koleksiyonumuzu mutlaka inceleyin. Her zevke hitap eden halka küpe takılarınızla her an özel davetlerden çalışma ortamınıza, toplantılardan gezilere her ortamda tercih edebilirsiniz.

Halka küpe modellerimizin bulunduğu kategori herkesin zevkine hitap eden modellerden oluşmaktadır. Tasarım altın olarak hazırlanan modellerimiz sizlerin isteklerine göre de hazırlanabilmektedir. Karadeniz kuyumculuk olarak tüm müşterilerimizin zevklerine hitap eden ürünler üreterek sizlerin huzuruna sunmaktayız. Yıllardır müşterilerimize sunmuş olduğumuz ürünler ve hizmetler ile müşteri memnuniyetini yakalayabilen nadir kuruluşlardan bir tanesiyiz. 
Tüm alışverişler de müşterilerimize özel popsockets hediye gönderimi sağlamaktayız. Web sitemiz üzerinden satın alacağınız tüm ürünlerimiz kurye ile sigortalanarak sizlere teslim edilmekte teslimat aşamasında bir sorun oluşmasını engellemekteyiz. Hediye olarak aldığınız ürünler için de dilerseniz not kartı ekletme şansınız bulunmaktadır. Aynı zaman da kurye ile ürünlerinizin tüm belgeleri sizlere teslim edilmektedir.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Halka Küpe Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın