Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Bileklik ve künye kategorimiz de sizlere uygun tüm tasarım altın bileklik ve künye modellerimize ulaşma şansınız bulunmaktadır. Özel olarak sizlerin talebine göre de hazırlanan bileklik ve künye modellerimiz bulunmaktadır. Bilek ölçülerini belirterek siparişleri oluşturmanız sizler için daha yararlı olacaktır. Dilerseniz web sitemizden hemen sipariş oluşturarak ödeme işlemini gerçekleştirebilirsiniz. Almak istediğiniz ürünlerin yanına dilerseniz not kartı ekletebilme şansınız da bulunmaktadır. 

Sipariş ettiğiniz ürünleri dilerseniz mağazalarımızdan teslim alabileceğiniz gibi kurye ile de teslimatını talep edebilirsiniz. Kurye ile tarafınıza teslim edilen ürünler teslimat aşamasında herhangi bir zarar görmemesi adına sigortalanarak sizlere teslim süreci gerçekleştirilmektedir. Altın takı alışverişlerinizde nakit alım gerçekleştirmek istemezseniz tüm kredi kartlarında geçerli olan taksit seçeneklerimizden yararlanabilirsiniz.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Bileklik ve Künye Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın