Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 48
Listelenen Ürün Sayısı : 48
Altın Zincir Karadeniz KuyumculukEn trend altın zincir modelleri ile stilinize ışıltı katın!
Modern veya zarif zincir modellerinden günlük rahatlıkla kombinleyebileceğiniz tasarımlar seçebilirsiniz. Altın zincirlerinizi kombinlerken ince tasarımlardan kalın tasarımlara doğru sıralayarak tercih ederseniz göz dolduran bir görünüm yakalayabilirsiniz.

Gösterişli ve modern çizgilerden vazgeçemeyen kadınların uzun soluklu kullanacağı muhteşem altın zincirler ışıltınıza ışıltı katacak. 

Sevdiklerinize sık sık sizi hatırlatacak hediye seçeneği olarak zincir kombinleri tercih edebilirsiniz. Kombinlerinize harf, sembol veya özel taş tasarımlı kolye uçları ekleyerek daha anlamlı ve özel hale getirebilirsiniz. 

Altın zincir alırken nelere dikkat etmeliyiz?
Zincir kolye alırken ayar ve patent damgalarını kontrol ederek garanti belgesiyle ürünü teslim almalısınız. 40 ve 45 cm aralığındaki kolye ve zincirler yaka çizgisinin üzerine denk gelir; 60 cm uzunluğu ise kıyafet üzeri için ideal uzunluktur. 50 ve 55 cm uzunluklar ise ara boy zincir uzunluğu olarak sıklıkla tercih edilir.Altın zincirlerimizin bakımını nasıl yaparız?
Sık sık kullanacağınız takılarınızın ilk günkü ışıltısını koruması için düzenli olarak bakım ve temizliğinin yapılması gerekmektedir. Kendinizin de kolaylıkla evde uygulayabileceği basit bir yöntem ile takılarınızın bakımını yapabilirsiniz. Bir miktar kaynar suyun içerisine ekleyeceğiniz bulaşık deterjanını karıştırdıktan sonra zincirlerinizi içerisinde bekletiniz. Su ılıklaştığında bir fırça yardımıyla yüzeyini temizleyiniz. Bu işlemden sonra takılarınız pırıl pırıl olacaktır.

Siparişim bana nasıl ulaşır?
Online olarak aldığınız altın zincirleriniz özel olarak paketlenir ve garanti belgeleri ile birlikte size kargolanır. Size ulaşana dek ürünleriniz sigortamız kapsamındadır. Ürün ve kombinleriniz ile ilgili aklınıza takılan her türlü soru için bizimle iletişime geçebilir ve destek alabilirsiniz.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Zincir Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın