Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 113
Listelenen Ürün Sayısı : 113
Tasarım bileklik ürünlerimiz Karadeniz kuyumculuk farkı ile sizlerin hizmetine sunulmaktadır. Tüm altın bileklik modellerimiz tamamen müşterilerimizin isteklerine göre tasarlanabilmektedir. Altın takı çeşitlerimizin hepsinde geçerli olan kredi kartına taksit avantajlarımız da bulunmaktadır. Tüm ürünlerimiz sizlerin talepleri üzerine dilerseniz sigortalı bir şekilde tarafınıza teslim edilebileceği gibi dilerseniz web sitesinden oluşturduğunuz siparişlerinizi mağazalarımızdan da teslim alabilirsiniz. 

Aynı zamanda tasarım bileklik modellerimizin ve tüm alacağınız altın takı ürünlerimizin şık kutularının yanına not kartı ekletme şansınız da bulunmaktadır. Ayrıca kurye teslimatlarında ürünlerimizin yanında garanti belgeleri de sizlere teslim edilerek güvenle alışveriş yapabilmenizi sağlamaktayız. Karadeniz kuyumculuk olarak alışveriş yapan her müşterimizi popsockets hediye gönderimin de bulunmaktayız.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Tasarım Bileklik Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın