Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 258
Listelenen Ürün Sayısı : 258
Günlük stilin de vazgeçilmez bir parçası olan bileklik modelleri Karadeniz Kuyumculuk'un dokunuşlarıyla yeniden hayat bularak sizlere sunuluyor.

Geleneksel tasarımlardan modern trendlere kadar son derece geniş yelpazede hazırladığımız bileklik modelleri kadınların ilgisini toplamayı başarıyor.

Kadınların günlük aksesuarı olarak sıklıkla tercih ettiği bileklikler Karadeniz Kuyumculuk imzası sayesinde alternatifleri içerisinde barındırırken size en uygun ürünü sunar.

Aynı zamanda sevdiklerinize özel günlerinizde hediye ederken unutulmaz bir hediye bileklik sunmanın mutluluğunu yaşayacaksınız.

Karadeniz Kuyumculuk imzası ile tercih ettiğiniz bileklik modellerini #ışıltımbileğimde hashtagi ile süsleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

#karadenizkuyumculukgüvencesiyle her zaman yanınızdayız.

Karadeniz kuyumculuk olarak hazırladığımız altın tasarım bilekliklerimiz ile her yaştan müşterimize hitap etmekteyiz. Tasarım altın olarak dizayn edilen ürünlerimiz ince işçilikler ile tasarlanarak sizlere sunulmaktadır. Dilediğiniz modeli seçebileceğiniz gibi özel tasarım bileklik modelleri de talep edebilirsiniz. Her müşterimizin satın aldığı ürünlerin yanı sıra popsockets hediye gönderimi de yapmaktayız.

Web sitemiz üzerinden satın aldığınız ürünleri dilerseniz mağaza teslim seçeneğini kullanabileceğiniz gibi kurye teslimat seçeneğini de kullanabilirsiniz. Ürünlerimiz sizlere teslim edilirken bir hasara uğramaması adına sigortalı bir şekilde size teslim edilmektedir. Aynı zaman da dilerseniz satın aldığınız ürünlerin yanına not kartı da ekletme şansıda bulunmaktadır.karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

BİLEKLİK Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın