Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Karadeniz kuyumculuk olarak kolye modellerimiz ile sizlere hizmet sunmaktayız. Tüm müşterilerimize hitap eden çeşit çeşit modellerimiz bulunmaktadır. Altın Kolye modellerimiz özel olarak tasarım altın şeklinde dizayn edilmiştir. Tasarım altın kolye takımlarımıza bu kategoride ulaşabilir hemen bir tık ile sipariş oluşturabilirsiniz. Dilerseniz oluşturduğunuz siparişleri mağazalarımızdan da teslim alabilirsiniz.

Kurye teslimatı istediğiniz siparişler 1-7 iş günü içerisinde tarafınıza teslim edilmektedir. Teslimat aşamasına gelen ürünler sigortalanarak kuryelere teslim edilmekte ve güvenle size ulaşması sağlanmaktadır. Aynı zamanda tüm ürünlerimiz belgeleri ile sizlere teslim edilmektedir. Altın takı alışverişleriniz de nakit para ile alışveriş yapmayı düşünmüyorsanız kredi kartlarına özel taksit avantajlarımızdan yararlanarak takı alışverişlerinizi gerçekleştirebilirsiniz.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Kolye Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın