Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 187
Listelenen Ürün Sayısı : 187

YÜZÜK

Karadeniz Kuyumculuk'un özgün ve zarif dokunuşları ile her yaş ve stile uygun olacak şekilde tasarlanan yüzük modellerini günlük veya özel günlerinizde kullanırken heyecan duyacaksınız.

Karadeniz kuyumculuk firması olarak siz değerli müşterilerimizin özel günlerin de ürünlerimiz ile yanınızda olmaktan mutluluk duymaktayız. Siz değerli müşterilerimiz her zaman Yüzük ve Alyans gibi altın takı ürün alışverişlerinde bizleri tercih ettiğiniz için diğer firmalara nazaran bir farkımız olması gerektiğini düşünerek satın aldığınız her ürünün yanında popsockets hediye gönderimi yapmaktayız.

Ayrıca tasarım altın takı çeşitlerini nakit olarak almayı istemeyen müşterilerimizi de unutmayarak tüm kredi kartlarına özel taksit imkânı da müşterilerimize sunmaktayız. Kurye gönderimi olarak tercih ettiğiniz tüm ürünlerimizi sigortalı bir şekilde sizlere gönderilmesini sağlayarak ulaşım da bir sorun oluşmasının önüne geçmekteyiz. Şık kutular da tarafınıza teslim edilecek ürünlerimize dilerseniz not kartı ekletmek şansınız da bulunmaktadır.

Aynı zamanda sevdiklerinize özel günlerinizde bir birinden şık yüzük modelleri hediye ederken anılarınızın unutulmaz olmasını sağlayacaksınız.

Hayatınızın en önemli adımını atarken özel olarak tasarlanan tektaş yüzükler ile en mutlu anlarınızı taçlandıracak ve Karadeniz 
Kuyumculuk'dan güvenli alışverişin karşılıklı heyecanını yaşayacaksınız.

Modaya uygun ve sezonun trendlerini öngörerek hazırladığımız yüzük modellerini #ışıltımparmağımda hashtagi ile süsleyerek sizlerin beğenisine sunuyoruz.

#karadenizkuyumculukgüvencesiyle her zaman yanınızdayız.
karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

YÜZÜK VE ALYANS Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın