Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 24
Listelenen Ürün Sayısı : 24
Yapılan araştırmalar tarihin birçok döneminde evlenen çiftlerin alyans taktığını gösteriyor. İlk kim tarafından icat edildiği ise uzun süre meçhul olarak kaldı. Bilimsel sırlarıyla bilinen Mısır medeniyetinin ise alyansın geometrik şeklindeki detayı sonsuzluğun sembolü olarak, hiç bitmeyecek aşka ithafen ömür boyu verilen söz olarak nitelendirdiği ortaya çıktı. Alyansa yüklenen bu derin anlam, asırlardır farklı kültürler tarafından benimsenmiştir. 

Alyans modelleri günümüzde ise klasik formlardan, geleneksel çizgiler ve modern tasarımlara kadar uzanan geniş bir yelpazede alıcılarıyla buluşarak sonsuz sevgiyi ve aşkı sembolize etmeye devam etmektedir. Detayları sevenler için taşlar ile süslenen alyans modelleri, beyaz altın veya pembe altın ile özenle tasarlanarak hazırlanan alyanslar uygun seçimler olarak karşımıza çıkıyor. Klasik Alyans ve Düz Alyans çeşitlerimizle sadeliğin ve şıklığın hazzını yaşayın.

Altın tasarım alyans modellerimiz ile her zaman siz değerli müşterilerimizin özel günlerini tasarım altın yüzük modellerimiz ile taçlandırmaktayız. Her zaman sadelikten yana olan tüm kadınlarımızın bayılarak kullandığı alyans modelleri müşterilerimizin tercihine göre tasarlanabilmekte ve ölçüleri ayarlanabilmektedir. Şık kutular ile tarafınıza teslim edilecek tüm ürünler belgeleri ile sizlere teslim edilmektedir. Ayrıca dilerseniz altın alyans ürünlerinizin yanına not kartı ekletebilme şansınız da bulunmaktadır.

Karadeniz kuyumculuk olarak sizlere sunmuş olduğumuz imkânlarımızdan bir tanesi de kredi kartına taksit avantajlarımızdır. Nakit alım gerçekleştirmek istemeyen müşterilerimiz kredi kartı ile taksit seçeneklerinden yararlanabilmektedir. Ayrıca tüm altın takı alışverişleriniz de hediye olarak popsockets gönderimi sağlamaktayız.

Karadeniz Kuyumculuk imzasını taşıyan alyanslar her tarza hitap ederek yıllardır alıcısıyla buluşuyor. En özel kararınızı alırken heyecanınıza ortak olmanın mutluluğunu yıllardır paylaşıyoruz. 

Sizi yansıtan desen ve modeli yakalamak alyans seçiminizi yaparken oldukça önem taşıyor. Özel olarak tasarlamak istediğiniz modeller (kişiye özel tasarım alyans) için ise 15 gün öncesinden siparişinizi oluşturmanız gerekiyor. Alyans seçiminizi yaparken tektaşınızla veya sıra taşlı yüzükleriniz ile uyumlu tercihlerde bulunmanız, bütünlük yakalamanız için doğru tercih olacaktır.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Alyans Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın