Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenen Ürün Sayısı : 33
Listelenen Ürün Sayısı : 33
Baget yüzük; Asırlardır kadınların ellerini süsleyen yüzükler, dönemimizde de kadınların en çok tercih ettiği takılar arasındadır. Baget kesim taşlar ise yüzüklerin yüzeyini süsleyen en modern form olarak karşımıza çıkıyor. Baget yüzüğün en çok tercih edilir model haline gelmesi şüphesiz ışıltısında gizli. Karadeniz Kuyumculuk özeni ile birleşen baget formdaki yüzükler popülerliğini kolay kolay elden bırakmayacak gibi duruyor. 

Karadeniz kuyumculuk olarak siz değerli müşterilerimiz için tüm imkânlarımızı seferber ederek en kaliteli ürünleri satışa sunmaktayız. Darbeye dayanıklı üretmiş olduğumuz alyans modelleri ile sektöre farklı bir bakış sağlayarak kaliteli üretimi tasarım yüzükler ile buluşturarak müşteri memnuniyetini ön plana çıkartmayı başarmış bulunmaktayız. 

Özellikle özel günleriniz için yüzük tercihleri yapamıyorsanız baget yüzük modellerimizden bir tanesini seçebilir ve sevdiklerinizi mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz satın aldığınız ürünlerin yanına not kartı eklettirerek sevdiğiniz insanlara özel düşüncelerinizi de paylaşmış olursunuz. Ayrıca nakit alışveriş yapmayı sevmeyen tüm müşterilerimiz için kredi kartına taksit avantajlarımız da bulunmaktadır.


karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Baget Yüzük Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın