Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Sitemizde Güvenlik
İçiniz rahat olsun, Karadeniz Kuyumculuk'ta online alışverişin güvenli adresindesiniz. Sitemizden yapacağınız alışverişlerde yüksek güvenlik standartları geçerlidir. SSL Güvenlik Sertifikası ve 3D Secure servisleri sayesinde güvenliğinizi riske atmadan sitemizde özgürce alışveriş yapabilirsiniz.

01
Kredi Kartı Güvenliği
www.karadenizkuyumculuk.com.tr, kredi kartıyla yapacağınız alışverişlerde güvenliğiniz için her zaman en son teknolojileri ve en iyi servis sağlayıcıları kullanır. Kişisel bilgilerinizi girdiğiniz her sayfada tarayıcınızın altında bir anahtar vardır. Yeni tip tarayıcılarda adres satırı yanında bulunmaktadır. Bu anahtar, tarayıcınızla gönderdiğiniz hiçbir bilginin üçüncü şahıslarca görünemeyeceğinin işaretidir. www.karadenizkuyumculuk.com.tr kişisel bilgilerinizi, kart numarası ve şifrelerinizi kayıt etmez, saklamaz. Sitemizden vereceğiniz her siparişi oluşturma aşamasında kart bilgilerini yeniden girmenizin nedeni budur. Sitemiz çok zorda olsa üçüncü şahısların eline geçmiş olsa bile size ait kredi kartı bilgilerini bulamayacaklardır.

02
SSL Güvenlik
www.karadenizkuyumculuk.com.tr, bankalar tarafından da zorunluluk kriterleri arasında bulunan SSL sertifikası ile güvence altına alınmıştır. Bu sertifikaya sahip olmak isteyen tüm firmalar gibi, www.karadenizkuyumculuk.com.tr da çok sıkı bir güvenlik prosedüründen geçti. Bu SSL sertifikası sayesinde alışverişiniz esnasında kart bilgilerinizin çalınmasına karşı sigortalanmış olursunuz. Kredi kartı bilgileriniz SSL sayesinde şifrelenmiş olarak iletildiğinden üçüncü şahısların eline geçmiş olsa bile şifrelenmiş veriler işlerine yaramayacaktır.

03
3D Secure
3D Secure uygulaması hırsızlık ve sahtekarlık olaylarının önüne geçmek için geliştirilmiş bir yöntemdir. 3D secure sistemiyle sitemizden alışveriş yaptığınızda, kart bilgilerini girdikten sonra karşınıza ceptelefonunuza iletilen onay kodunu girmenizi isteyen bir ekran gelmektedir. Bu aradaki işlemler bankanın kendi serverlarında yapıldığıdan dolayı ve arada sunucular arasında iletilen veriler şifreli olduğunda güvenlik açısından bir sorun oluşturmaz.

04
Site - Ziyaretçi Haberleşme Güvenliği
Sitemizin sipariş sayfalarında site ile ziyaretçi arasındaki haberleşme 128 bit SSL standartında gerçekleşmektedir. Sözkonusu haberleşme standardı çok sayıda işlem gören sitelerde dahi güvenle kullanılan bir niteliktedir. Kredi kartı bilgilerinin verileceği sayfada bu haberleşme biçiminin bulunup bulunmadığını, sayfaya erişildiğinde adres çubuğunda yazan ifadenin http://.. biçiminde değil, https://.. biçiminde oluşu ifade etmektedir. Bu nitelikteki sayfalara eriştiğinizde tarayıcının sağ alt köşesinde kilit işareti de yer almaktadır.

05
Site-Banka Haberleşme Güvenliği
Kredi kartı bilgilerinin siteden bankaya aktarılması ile ilgili güvenlik, banka’nın sunduğu maksimum güvenlik ile gerçekleşmektedir. Sözkonusu güvenliğin çok sayıda bileşenin yanında, CVV2/CVC2 kodu da çalıntı kart veya kart bilgileri ile alışverişe karşı önlem olarak sitemizde kullanılmaktadır.

06
Site içi Veri Güvenliği
Güvenli ortamda yapacağınız işlemlerde siz ve kredi kartını size tahsis esen banka haricinde hiçbir kişi , kurum ve kuruluş tarafından bilgilerinize ulaşamamaktadır. Kredi kartı işlem sayfası kart bilgilerini doğrudan banka POS sistemine iletmekte ve işlem sonucunu müşteriye bildirmektedir. Kredi kartı bilgileri e-posta veya benzeri yöntemlerle aktarılmamaktadır. Online işlemin bir sonucu olarak aktarılan kredi kart bilgilerine tarafımızdan dahi erişilmesi mümkün değildir.

sevgililer günü hediyesi

için önce bayanlar sözünü çok sık duyduğunuzdan varsayarak, tüyolarımızı verirken bayanları ilk sıraya alıyoruz. Bayanlara alınabilecek hediyeler çok fazla olduğundan bu durum kimi zaman avantaj kimi zamanda dezavantaja dönüşebilir. Şöyle ki

sevgililer günü

hediyesi olarak çok çeşit demek kafa karışıklığının çok olması demektir. Hal böyle olunca ne hediye alacağınıza karar vermekte çok zorlanabilirsiniz. Bu yüzden siz karadenizkuyumculuk a güvenin şimdi ne diyorsa onu yapmaya çalışın. Öncelikle

sevgililer günü hediyesi

dendiğinde ilk akla gelen hediyeleri sıralayalım: Kırmızı Gül, Kırmızı iç çamaşırı, Çikolata, Aşk mesajlı Kartlar, Ancak karadenizkuyumculuk yılın sevgilisi oskar ödülü ürünlerle  sevgililer günü tek taş pırlanta yüzükler,  ,  sevgililer günü yüzük modellerisevgililer günü kolye modelleri sevgililer günü küpe modelleri sevgililer günü bileklik modelleri siz değerli müşterilerimizin beğenisine sundu.  Bu hediyeler

sevgililer gününde

sevgiliye alınabilecek en güzel seçeneklerden oluşmaktadır. Çok fazla risk almadan sevgilime en doğru hediyeyi vermek istiyorum derseniz siz siz olun yukardaki listeden vazgeçmeyin.  Eğer sadece 14 şubat gününe özel birtek sevgilinizde olmasını istediğiniz hediyeler arıyorsanız, Kişiye özel

sevgililer günü hediyelerine

yönelmelisiniz.  Bu tarz ürünlerin içerisinde genellikle istediğiniz aşk mesajınızı ya da isim yazdırabileceğiniz altın ürünler bulunuyor. Son olarak bayanlar demişken takıları ve aksesuarları unutmayalım.  Bir bayanı kalbinden vuracak bir hediye arıyorsanız ve bütçeniz de buna müsaitse , pahalı takılar ile

sevgililer gününde

eşinizi ya da kız arkadaşa hediye alarak onu çok mutlu edebilirsiniz.

Karadeniz Kuyumculuk yıllardır koruduğu güler yüzlü ve prensipli hizmet anlayışının yanı sıra sektördeki uzmanlığı ve satış sonrası hizmet memnuniyeti ile de ön plana çıkarak ürünlerini oldukça geniş bir yelpazede satışa sunmaktadır. 

Özenle hazırlanan kolye, yüzük, bileklik ve küpe koleksiyonlarını güçlü tarzlarıyla ön plana çıkararak stiline değer verenlerin tercihi olmaya devam etmektedir. 

Geleneksel dokunuşlardan modern tasarımlara kadar yelpazesinde bulundurduğu ürünler ile stilinize ışıltı katarken güvenilir alışverişin keyfini yaşayacaksınız. 

Karadeniz Kuyumculuk özel günlerinizde de yıllardır tercihiniz olmanın heyecanını yaşıyor, deneyimli ekibiyle hizmet verirken, her gün sizlerle büyüyen bir aile olmanın mutluluğunu yaşıyor. 

Ürün garanti sertifikası, satış sonrası hizmet, hızlı ve güvenilir kargo ile Karadeniz Kuyumculuk güvencesi şimdi bir tık uzağınızda! 

#karadenizkuyumculukgüvencesiyle #ışıltımboynumda #ışıltımparmağımda #ışıltımbileğimde #ışıltımkulağımda #ışıltımheryerde
karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Karadeniz Kuyumculuk | Online Altın Kolye Yüzük Bileklik
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.