Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu (14 Ayar)

Karadeniz Kuyumculuk Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu (14 Ayar)

Ürün Kodu
KLU2117
Oylama
Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu (14 Ayar) https://www.karadenizkuyumculuk.com.tr Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu (14 Ayar) Product #: KLU2117
Rated 5 3.00/5 based on reviews
KDV Dahil
2.516,46 TL
Adet
Ürün Hakkında Açıklamalar
Yaşam Çiçeği Kolye  (14 Ayar Altın) ile trendi yakalayın. Eşsiz tasarımıyla boynunuzdan çıkarmak istemeyeceksiniz.

Yaşam Çiçeği Kolyesinin üzerindeki geometrik desenler yeryüzünün dengesini ve sırlarını mükemmel bir şekilde yansıtarak bize ayna tutuyor. Bu muazzam orantıyı derinlemesine barındıran Yaşam Çiçeği, yıllar öncesi eserlerde de izini gördüğümüz tasarımıyla günümüzdeki takı koleksiyonlarının vazgeçilmezi olmaya devam ediyor. Mükemmeliyetçi  tarzı ile ön plana çıkan kadınlar, Yaşam Çiçeğinin mücevhere dönüşmüş hali ile şıklığını tamamlıyor.

Yaşam çiçeği: Evrenin ve    yaşamın  tüm kodunun ve başlangıcının bu sembolde gizli olduğuna inanılmaktadır. Bu formu üstünde taşıyan kişinin sezgisel gücünün artacağı, negatif enerjilerden korunacağına inanılır.

Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu 14 ayar sarı altın cinsinden 2,37 gram ağırlığında tasarlanmıştır. 

Bildiğiniz üzere yaşam çiçeği son günlerin en popüler kolye ucu ve altın kolye çeşitlerinden bir tanesidir. Anlamı ve maneviyatı yüksek bir model olduğu için kadınların son günlerde vazgeçemediği kolye ucu modellerindendir.

Semavi dinlerin hemen hepsinde yaşam çiçeği kolyesinin geometrik şekillerinden bahsedildiği gibi eski çağlar hakkında yapılan arkeolojik kazı çalışmalarının çoğunda bu modelin kalıntıları gözlemlenmiştir. 

Yaşam çiçeği kolye ucu 20 çemberden oluşmaktadır ve inanışa göre iç içe geçmiş 19 çemberi dünya da yaşayan canlıları temsil ettiğine ve 20. Çemberin ise tanrının hepsinin yaratanı ve çepeçevre saranı olduğuna inanılmaktaymış. 

Mimar Sinan’ın yaptığı birçok eser de bu çember modelinin izleri bulunmaktadır. Ayrıca yaşam çiçeği kolyesinin faydaları da bulunmaktadır. Kullanan insanlara yaşamın bilgelik yolculuğunda ışık olduğuna,  hayattaki varoluş amacını bulmasına, insana öz sevgi ile kendi ruhuyla irtibat kurabilmesine ve öz saygı ile de dışarıya karşı hoşgörü gösterebilmesine fayda sağlamaktadır.

Işığı ve bilgiyi her daim arayanların tercihi hep yaşam çiçeği altın kolye modelinde olmaktadır. Eğer sizler de maneviyatı olan tasarım altın ürünler kullanmak istiyorsanız sitemizden yaşam çiçeği altın kolye ucunu sipariş verebilir ve alabilirsiniz. Hediye olarak almayı düşünüyorsanız yanına not ekleme şansınız da bulunmaktadır. Ayrıca altın kolye alımlarınız da kredi kartı avantajlarımıza bakmayı da unutmayınız.

Model kodu: KLU2117
Ürün ağırlığı: 2,37 gr
Çap: 2,3 mm
Maden: Sarı altın
Ayar: 14 ayar
Özellik: Yaşam çiçeği
Kargo süresi: 1-7 iş günü
Ürün Yorumları ( 4 )
 
K.K.
Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu 14 ayar Altın'dan üretilmiştir. Uygun ve ekonomik fiyatlarla Karadeniz Kuyumculuk güvencesiyle satışta.
Duygu M*
Karadeniz Kuyumculuk'u yıllardır tanırım. İnternet sitelerinde taksit ve fiyatlar daha avantajlıymış. Tavsiye ederim herkese...
Fatma L*
Yaşam çiçeği kolyesine bayılıyorum. İnsana manevi bir güç veriyor.
Ziya K*
Çok şık ürün.
İlginizi Çekecek Bazı Ürünler
Altın Kolye ucu ürünlerimizi inceleyebilir, beğendiğiniz modeli sipariş verebilirsiniz.

Karadeniz kuyumculuk olarak tüm müşterilerimizin ihtiyaçlarını düşünerek her konu da ürünler tasarlamaktayız. Takım bir şekilde kolye almak istemeyen müşterilerimiz için de sadece altın kolye ucu tasarlayarak diledikleri ürünleri kendilerinin kombinlemesine olanak sağlamaktayız. Hazır olan kolye ucu modellerimiz dışında müşterilerimizin talep ettiği modelleri de tasarlama şansımız bulunmaktadır.

Karadeniz kuyumculuk altın takı ürünlerini nakit almak istemeyen müşterilerine de bir avantaj sunarak tüm kredi kartlarına taksit avantajları sunmaktadır. Ayrıca siz değerli müşterilerimizin alışverişlerinde bizi tercih etmesinden dolayı aldığınız ürünlerin yanında popsockets hediye gönderimi de sağlamaktayız. Tarafınıza kurye ile gönderimi sağlanan tüm ürünlerimizin garanti belgeleri de ürün ile birlikte tarafınıza teslim edilmektedir.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Karadeniz Kuyumculuk Yaşam Çiçeği Altın Kolye Ucu (14 Ayar) Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın