BLOG

Karadeniz Kuyumculuk olarak; kendi üretimimiz olan Altın ve Pırlanta takılar hatta sektörel bilgiler paylaştığımız blog sayfamıza hoş geldiniz. En çok tercih edilen halka küpe, klasik alyans, düz alyans gibi ürünlerin yanı sıra tüm takılar hakkında bilgiler sunuyor olacağız.

Karadeniz Kuyumculuk olarak; kendi üretimimiz Altın Takı ve Pırlanta Takı modellerimizi en şık ve en zarif halde en uygun fiyatlara mağazamız ve online aloşveriş sitemiz üzerinden müşterilerimize sunmaktayız.

Son moda ve en çok tutulan küpe modellerimiz stoklarımızda. Kendi üretimimiz en şık Altın Küpeler en uygun ve ekonomik fiyatlarla sizleri bekliyor. size bakanların gözlerini alamayacağı muhteşem küpeler için ürünlerimizi inceleyin. Kredi kartına 6 aya varan taksit avantajını kaçırmayın.

En şık ve en çok satan Halka Küpe modellerimiz stoklarımızda. Karadeniz Kuyumculuk olarak kendi üretimimiz halka küpeler en uygun ve ekonomik fiyatlarla sizleri bekliyor. Şıklığınıza şıklık katacak muhteşem halka küpe modellerimizle enerjinizi arttırın.

Kolye çeşitlerimiz kaliteli işçilikle tasarlanmış kendi üretimimiz ürünlerdir. Altın küpelerimiz en çok satan ve modayı takip eden küpelerdir.

Harika şekli ve görüntüsüyle Yaşam Çiçeği Kolyesi satışa hazırdır. Modellerimizi inceleyiniz.

Bir birinden şık alyansları en güzel gününüzün anlamını taşıyabilecek şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Alyans fiyatlarımızı en uygun ve ekonomik şekilde satışa sunuyoruz.

Klasik alyanslar sadelik tercih edenlerin tercih sebebidir. İşçilik oranı az olması fiyatına yansıdığından ucuz alyans almak isteyenler de tercih edebilmektedir.

Yüzeyi şekilsiz ve her hangi bir taşı olmayan alyanslara düz alyans denmektedir. Düz alyansların fiyatları uygun olmasının yanı sıra sadelik bakımından tercih sebebidir.

TÜM YAZILAR

Ajda Bilezik

Ajda Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Ajda bilezik son zamanların en trend bilezik modellerinden bir tanesi olarak kendisini gösteriyor. Şıklığı ve zarafeti ile tüm gözleri üzerine toplayan bir bilezik olduğu görülüyor.

Yaşam Çiçeği Kolyesi Altın

Yaşam Çiçeği Kolyesi Altın

Karadeniz Kuyumculuk altın sanatçıları tarafından sizler için üretilen birbirinden şık altın yaşam çiçeği kolyesi modeli firmanın online kuyumcu sitesinde sizleri bekliyor.

Online Kuyumcu: Karadeniz Kuyumculuk

Karadeniz Online Kuyumcu Sitesi Şıklığı Ayağınıza Getirsin

Online kuyumcu siteleri arasında önplana çıkan Karadeniz Kuyumculuk toptan ve perakende firması, hem kadın hem de erkek modelleri ile göz kamaştırıyor. Özel davetlerin en göz alıcı takılarını sevgiyle hazırlayan firma tasarımcıları, şık ve bir o kadar da ağır tasarımları beğeninize sunuyor. Siz de özel davet ve düğünlerde takılarınız ile göz kamaştırmak isterseniz, doğru adrestesiniz.

Yaşam Çiçeği Kolyesi Ne İşe Yarar? Anlamı Ve Faydaları Nelerdir?

Yaşam Çiçeği Kolyesi Ne İşe Yarar? Anlamı Ve Faydaları Nelerdir?

Yaşam çiçeği kolyesi ne işe yarar? Sorusu kadınlar arasında son zamanların en popüler soruları arasında yer almaktadır. Yaşam çiçeği oluşturduğu figürler sebebiyle farklı anlam taşımakta ve son zamanlar da en çok önerilen ve tercih edilen kolye, bileklik ve küpe modelleri arasında birinciliği elinde tutmaktadır.

Yaşam Çiçeği Kolyesi Ne Kadar

Yaşam Çiçeği Kolyesi Fiyatları

Kadın dünyasında büyük bir yere sahip olan ve kadınların bir parçası haline gelen kolyelerin arasına yaşam çiçeği kolyesi de eklenerek, kadınlarda muazzam bir görünüm sergilemektedir.

Düz Alyans Modelleri

Düz Alyans Modelleri

Düz alyans modelleri çiftlerin birlikteliklerini gösteren bir işarettir. Bu işaretin ise çok uzun yıllardan beri var olduğu bilinir. Yani sizlerin dedeleriniz ve nineleriniz de kendi zamanlarında birlikteliklerini simgelemesi amacı ile alyans kullandıklarını görmüşsünüzdür. Evliliklere adım atan çiftlerin ilk olarak kendilerine alyans baktıkları bilinir. Bu çok uzun yıllardan beri gelen ve gelenek halini almış bir alışveriştir diyebiliriz. Bu yüzden de bu yüzüğe çoğunlukla evlilik yüzüğü, nişan yüzüğü gibi isimlerin takıldığı bilinir.