BLOG

Karadeniz Kuyumculuk olarak; kendi üretimimiz olan Altın ve Pırlanta takılar hatta sektörel bilgiler paylaştığımız blog sayfamıza hoş geldiniz. En çok tercih edilen halka küpe, klasik alyans, düz alyans gibi ürünlerin yanı sıra tüm takılar hakkında bilgiler sunuyor olacağız.

Karadeniz Kuyumculuk olarak; kendi üretimimiz Altın Takı ve Pırlanta Takı modellerimizi en şık ve en zarif halde en uygun fiyatlara mağazamız ve online aloşveriş sitemiz üzerinden müşterilerimize sunmaktayız.

Son moda ve en çok tutulan küpe modellerimiz stoklarımızda. Kendi üretimimiz en şık Altın Küpeler en uygun ve ekonomik fiyatlarla sizleri bekliyor. size bakanların gözlerini alamayacağı muhteşem küpeler için ürünlerimizi inceleyin. Kredi kartına 6 aya varan taksit avantajını kaçırmayın.

En şık ve en çok satan Halka Küpe modellerimiz stoklarımızda. Karadeniz Kuyumculuk olarak kendi üretimimiz halka küpeler en uygun ve ekonomik fiyatlarla sizleri bekliyor. Şıklığınıza şıklık katacak muhteşem halka küpe modellerimizle enerjinizi arttırın.

Kolye çeşitlerimiz kaliteli işçilikle tasarlanmış kendi üretimimiz ürünlerdir. Altın küpelerimiz en çok satan ve modayı takip eden küpelerdir.

Harika şekli ve görüntüsüyle Yaşam Çiçeği Kolyesi satışa hazırdır. Modellerimizi inceleyiniz.

Bir birinden şık alyansları en güzel gününüzün anlamını taşıyabilecek şekilde tasarlıyor ve üretiyoruz. Alyans fiyatlarımızı en uygun ve ekonomik şekilde satışa sunuyoruz.

Klasik alyanslar sadelik tercih edenlerin tercih sebebidir. İşçilik oranı az olması fiyatına yansıdığından ucuz alyans almak isteyenler de tercih edebilmektedir.

Yüzeyi şekilsiz ve her hangi bir taşı olmayan alyanslara düz alyans denmektedir. Düz alyansların fiyatları uygun olmasının yanı sıra sadelik bakımından tercih sebebidir.

TÜM YAZILAR

Klasik alyans fiyatları güncel 2022

Klasik Alyans ve Güncel Fiyatları

Çiftlerin genel olarak düğünden önceki araştırmaları arasında çoğunlukla Klasik Alyans Fiyatları yer alıyor. Düğün vazgeçilmezlerinden biri olan klasik alyanslar çift güzelliğini önemli ölçüde etkiliyor.

Çiftlerin çoğunluğu alyans araştırmaları esnasında 2022 Düz Alyans Fiyatları ile karşılaşabiliyor. Alyans hakkında genel bilgiye sahip olamayan çift düz veya klasik alyans tercihleri sırasında zorluk yaşayabilir.

Düz Alyans Güncel Fiyatları 2022

Çiftlerin çoğunluğu alyans araştırmaları esnasında 2022 Düz Alyans Fiyatları ile karşılaşabiliyor. Alyans hakkında genel bilgiye sahip olamayan çift düz veya klasik alyans tercihleri sırasında zorluk yaşayabilir.

Alyans Yüzük Fiyatları 2022

Alyans Yüzük Fiyatları 2022

2022 Alyans Yüzük Fiyatları genel olarak evlilik veya nişan öncesi merak edilen en önemli konulardan biridir. Bu konu çoğunlukla beyler tarafından merak ediliyor.

Alyans Yüzük Modelleri

Alyans Yüzük Modelleri

Çiftler genel olarak aşkları niteliğinde Alyans Yüzük Modelleri araştırır, bir ömür takacakları alyansların benzersiz olmasını diler. Alyanslar çifte mutlu ve huzurlu bir yaşama giden yolda eşlik ediyor. Doğal olarak da bu yolculuğun bir simgesi haline geliyor. Her çift evlilikleri boyunca parlak, güzel ve çekici alyanslara sahip olmak ister.

Halka Küpe Fiyatları 2022 Güncel

Halka Küpe Fiyatları 2022 Güncel

Halka Küpe Fiyatları 2022 Güncel olarak 300 – 5000 TL arası değişkenlik gösteriyor. Modellerin kuruluşlarından altın değerine kadar her etken fiyatı etkiliyor.

2022 Klasik Alyans Modelleri

2022 Klasik Alyans Modelleri

Klasik Alyans Modelleri her yıl farklı tasarımlar ile karşımıza çıkmakta. Karadeniz kuyumculuk olarak 2022 sezonunda da en şık ve modern modelleri tasarladık.

2022 Halka Küpe Modelleri

2022 Halka Küpe Modelleri

Kombinlerimizin vazgeçilmezi olan halka küpe trendleri genel olarak her yıl daha da farklılaşıyor. Bu trend farklılaşma eşliğinde de tasarımcılar modeller oluşturuyor. Halka Küpe Modelleri ile artık kendi içinizi daha da belirgin halde dışa vurabileceksiniz. Artık tercih edeceğiniz modeller ile kombinlerinizi tamamlayacak, bu kombinler eşliğinde güzelliğinizi şekillendirebileceksiniz.

2022 Düz Alyans Modelleri

2022 Düz Alyans Modelleri

Eski çağlardan bu yana bağlılık yemini amacı ile kullanılan Düz Alyans hala çiftlerin vazgeçilmezi. Çiftler hem kendi güzelliklerini hem de sevdiklerine verdikleri değeri göstermek için alyans kullanıyor. Çift hem iyi günde hem de kötü günde yüzüğü parmağında taşıyarak adeta bağlılık yeminini gerçekleştirmiş oluyor. Bu uzun vadeli kullanım ihtiyacından dolayı da çift doğal olarak konforlu ve çekici alyans tercihinde bulunmak istiyor.

Yeni Trend Halka Küpe Modelleri

Yeni Trend Halka Küpe Modelleri

Tarz sahibi kadınların tercih ettiği halka küpe modelleri arasında yer alan modern ve zarif tasarımlar da son dönemlerin en rağbet gören modelleri arasında girmiştir. Kombinlerini aksesuarları ile bütünleyen kadınlar için hem kurtarıcı hem de son derece şık parçaların başında halka küpe modelleri gelmektedir.

Başa dön