Anasayfa
Hesabım
Kategoriler
0
Sepet
İletişim
40 Yıllık Tecrübeyle Değerleniyoruz...
ARA
0
0
Listelenecek Ürün Bulunamadı
Anneler gününe özel olarak tasarladığımız ürünlerimize bir tık ile sahip olabilir annelerinizi bu özel günlerde mutlu edebilirsiniz. Dilerseniz annenizin adresini kurye talebi sırasında yazabilir ve not kartı ile birlikte direkt bir şekilde annenize sürpriz yapabilirsiniz. Özel tasarım olarak hazırlanan altın takı ürünlerimiz tüm annelerin beğenerek takacağı modelleri barındırmaktadır. Tüm ürünlerimiz garanti belgeleri ile sizlere teslim edilmektedir.  Kurye teslimatı sırasında ürünlerin zarar görme ihtimali üzerine sigortalı bir şekilde sizlere teslim süreci gerçekleştirilmektedir. 

Özel gün alışverişleriniz de nakit ödeme gerçekleştiremeyecek müşterilerimizi de düşünerek kredi kartlarına özel taksit avantajlarını da müşterilerimizin hizmetine sunmaktayız. Dilerseniz özel tasarım ürünlerimizden ziyade bizlerle iletişime geçerek tasarım ürün yaptırma şansınız da bulunmaktadır.

karadenizkuyumculuk.com.tr
Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. Markasıdır

Anneler Günü Karadeniz Kuyumculuk
Tüm hakları Karadeniz Kuyumculuk San. ve Tic. Ltd. Şti. ye aittir.Sitede yer alan görseller karadenizkuyumculuk.com'a aittir.
İzinsiz ticari amaçlı kullanımı ilgili yasalar ile korumaya alınmıştır ve kesinlikle yasaktır.
2020 Turkuaznet İnternet ve Bilişim Hizmetleri Tarafından Geliştirilmiştir.
 Whatsapp Mesajlaşma Bizi arayın